Конструктори з деревини

від 264 грн

Акція на комплект «Абетка + цифри»

Дізнатися більше !


Виготовлено з високоякісної деревини

Всі елементи готові до складання

Деталі з’єднується за допомогою пазових замків

Комплектація всіма необідними засобами для складання

Магазин

RAKOR-розвиваючі пазли та конструктори з деревини

Дерев’яний конструктор — це можливість подарувати дитині казку. Така іграшка не залишить байдужою маленького винахідника. Кожна дитина бажає побути у ролі дорослого — будувати транспортні засоби, будинки та інші елементи оточуючого світу. Конструктори дерев’яні зроблені з міцного, екологічно чистого матеріалу, який не гнеться і не розривається. Деревина дуже приємна на дотик, допоможе малюку швидко освоїти абетку, збирати захоплюючі пазли з персонажами мультиків та милими тваринками.

Де можна купити дерев’яний конструктор

Ви можете купити дерев’яний конструктор в інтернет магазині, де усі товари розташовані перед вами на сторінці для того, щоб було зручніше робити свій вибір. Це приємна можливість знайти іграшки, якими захоплювались у дитинстві самі дорослі. Дерев’яні будиночки, автомобілі можуть служити не тільки забавою, але ж прикрашати кімнату, стояти на полицях книжкової шафи. Будьте впевнені, що навіть коли дитина виросте, моделі, зроблені з конструктору, можна використати, як унікальний елемент декору вашої кімнати.

Наші іграшки зроблені виключно з екологічного матеріалу з використанням якісної деревини. Кожен елемент має необхідні пропорції, щоб модель вийшла правильною, гармонічною та красивою, радуючи як малюка, так і його батьків. Цей конструктор призначений для того, щоб складувати моделі без використання клею або інших з’єднувальних матеріалів. Усі деталі мають пази, куди вкладається інший елемент та скріплюється природним чином. 

Що пропонує наш магазин:

  • В основу наших ігор покладені розвиваючі елементи. Це прекрасна альтернатива сучасним гаджетам, які віднімають весь час дитини і не дають йому можливість пізнавати світ, вивчати його самостійно, створювати своїми руками красу. З дерев’яними іграшками це все стало можливим.
  • Конструктор дерев’яний купити для того, щоб він став прекрасним подарунком вашій дитині на будь-яке свято.
  • Допомога малюку у розвиту інженерного мислення.
  • Різна складність кожної моделі, призначена на будь-який вік дитини.
  • Дуже цікаво складувати моделі за участю всієї родини. Це корисне дозвілля допоможе згуртувати рідних людей та провести час радісно, весело, у спілкуванні зі своїми дітьми.

Дитячі дерев’яні конструктори — найліпша забава для дітей і дорослих

Неможливо сказати, що дитячі дерев’яні конструктори зроблені тільки для дітей. Багато дорослих з великим задоволенням могли би зібрати цікаву модель гелікоптеру або допомогти б маленький донечці збудувати оригінальну оселю для своїх ляльок. У нас ви знайдете механічні моделі, які можна збирати та розбирати за бажанням. Також для повноцінного розвитку дитини придбайте дерев’яну абетку, з якої цікаво складувати слова та речення. З абеткою ви можете придумати багато ігор та забав, щоб малюк не сумував.

 

Имя:

E-mail:

Телефон:

Сообщение:

Заказать звонок